Louisiana

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Louisiana

Nemovitosti na prodej v Lousiana

Blíží se s Texasem, Arkansasem, Mississippi, zatímco na jih je umývá Mexický záliv.

Louisiana je známá několika přezdívkami: stát Pelican (oficiální), stát Bayou, dítě Mississippi, kreolský stát, ráj sportovce, stát cukru a boot. Východní hranicí je řeka Mississippi a jižní Mexický záliv. Pohled je na 25. místě ve Spojených státech, v první polovině roku 2016 vzrostl o 0,47% a prognózy růstu odhadují stálý růst o 1,8% do roku 2020.

Když lidé myslí na Louisiana, myslet na New Orleans, město je větší a modernější než celý svět. Jedná se o jedinečné a excentrické město nebývalého tavícího hrnce se silnými španělskými a francouzskými vlivy. Takže je to divné, ale zajímavé místo, kde hledáte nemovitost k prodeji v Lousiana.

Každoročně se do města "Crescent City" přesouvá více než milion návštěvníků, aby se zúčastnili bujarých slavností, které vedly k Mardi Grasovi, státnímu večírku v osmi Louisianských farnostech.

Díky této světově proslulé akci, kromě New Orleans Jazz Festival a celoroční lásky a živé hudby v historickém okrese, je to jedna z nejdůležitějších atrakcí Spojených států.

Budovy v New Orleans patří mezi nejdražší v Louisianě, daleko od srovnatelných s nejdražšími nemovitostmi ve Spojených státech.

New Orleans je také město umělců. New Orleans má více umělců, designérů a lidí pracujících v médiích než 90% komunit v Americe.

Přesto ještě dnes nemůžeme mluvit o Louisianě se zmínkou o hurikánu Katrina, která v roce 2005 zabila více než 1 500 lidí ve státě, způsobila škody na majetku na regionální úrovni více než 108 miliard dolarů a v Louisianě vyhnala asi dva miliony lidí.

S 63% žádostí o ztrátu vlastnictví kvůli společnosti Katrina se místní a státní úředníci pokoušeli obnovit sousedství a města v jednom domě. Zatímco některé oblasti Louisiany byly špatně zasaženy a zaplaveny, zvláště v Devátém oddělení v New Orleansu, jiné byly ušetřeny. Rekonstrukce znamenala nejen návrat turistů, ale také obyvatelstvo Louisiana a trh s nemovitostmi. Stát se stal jedním z nejlepších míst pro prodej v Louisianě.

Baton Rouge, hlavní město státu a druhé největší město, nedošlo k vážným škodám, ale také byl ovlivněn hurikánem. Mnoho vysídlených lidí z New Orleansu a dalších pobřežních komunit se přesunulo do Baton Rouge, 80 kilometrů severozápadně od New Orleansu, vyvíjejících tlak na městské služby, školy a vládu. Ve dnech a týdnech bezprostředně po Katrině se populace Baton Rouge více než zdvojnásobila.

Tímto způsobem je majetek na prodej v Louisianě levnější.

Vzhledem k subtropickému klimatu státu jsou malé města v Louisianě, které prodává stát, skvělými místy odchodu do důchodu. Některé z těchto měst jsou Lake Charles, přístavní město s herním průmyslem; ústředí Red River a velký průmyslový park plný technologických společností; a Monroe, starý bavlněný přístav na řece Ouachita, který porodil společnost Delta Airlines.

  •  
    Přesun do New Orleans: vše, co potřebujete vědět o Louisianě

    Amerika ve své velikosti a rozlehlosti také představuje rozmanité rozdíly mezi různými členskými státy, které ji tvoří. Ať už na severu nebo na jihu amerického kontinentu, místo sní navštívit a kde koupit nemovitost, Realigro'll my vám pomůže najít nejvhodnější řešení pro vaše potřeby, takže máte vš ...

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 30695

Prodat Panský velkostatek, Louisiana, Lafayette, Opelousas, 419 N Court Street

28,833,128.83CZK
Prodat
Panský velkostatek

538.47 m²
Zasazené na celý městský blok ve třetí nejstarší město v Louisianě, tento majetek připomíná návštěvníkům Tara, majestátní plantáže domů vystupoval ve ...
Cod. 9477

Prodat Třípokojový, Louisiana, New Orleans, New Orleans, New Orleans

11,640,040.90CZK
Prodat
Třípokojový

150 m²
Krátkého prodeje!
Cod. 6558

Prodat Kemping, Louisiana, Baton Rouge, Baton Rouge, Baton Rouge

7,475,255.62CZK
Prodat
Kemping

1800 m²
srubu u řeky, dost prostoru, má dva rybníky a řeky domů.
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB